Неръждаем У-елемент Ф80 за пелетни камини INOX - 4407108

Неръждаем У-елемент Ф80 за пелетни камини INOX (У-елемент за комин Ф80, INOX, 0.4mm, 800Cº) на цени от 31.99 лв. само в dklux.com
Неръждаем У-елемент Ф80 за пелетни камини INOX - 4407108
Неръждаемия у-елемент Ф80 е висококачествен компонент за коминни системи. Неръждаемия тройник Ф80 се произвежда от висококачествена неръждаема стоман..
€35.79 (70.00 лв.)
  • Модел:У-елемент за комин Ф80, INOX, 0.4mm, 800Cº
  • Тегло:0.50кг
  • UPC:4407108

Неръждаемия у-елемент Ф80 е висококачествен компонент за коминни системи.

Неръждаемия тройник Ф80 се произвежда от висококачествена неръждаема стомана. Тройника за комин Ф80 е елемент, който участва в изграждането на коминни системи за пелетни съоржения - камини и котли, както и за газови инсталации. Високото качество на материала от който са изработени неръждаемите тройници Ф80 и елементи, както и технологията на производство са жизнено важни за ефективната и безпроблемна работа на пелетните камини и котли, както и за дългия живот на самия комин INOX. Много често се случва комини INOX от тънка или некачествена неръждаема стомана да корозират, прогарят и изпускат дим, което води след себе си и други нежелани ефекти и проблеми.
ДК Лукс предлага една коминна система от най-висок клас, с елементи изработени по най-високи стандарти за качество и иновативни технологии. Тройниците за комин Ф80 и останалите компоненти са произведени от неръждаема стомана AISI 304 BA. Tехнологията на производство отговаря на всички евопейски норми и регулации. 

Описание и характеристики на неръждаемия У-елемент Ф80 за пелетни камини INOX:

Неръждаемия У-елемент е с диаметър Ф80, размер подходящ най-вече за пелетни камини и котли. Дължината на елемента е 25см, а присъединяването между компонентите е тип мъжко-женско. Снаждането на комините INOX и елементи става изключително лесно. Възката става херметична с използването на силиконовия, топлоустойчив уплътнител. У-елементите Ф80 са проектирани да издържат на високи температури - постоянна работна температура 400Cº и кратки температурни пикове до 800Cº. Използването на неръждаеми коминни елементи от този тип се препоръчва за изграждането на комини в закрити помещения. Най-честото приложение на У-елемента за комин Ф80 е за изграждането на връзката от пелетната камина до основния димоотвеждащ елемент на сградата. За външно приложение ДК Лукс препоръчва използването на изолирани комини INOX - тела и елементи, за които може да попитате нашите консултанти.

Неръждаем У-елемент Ф80 за пелетни камини INOX | Пелетни съоръжения

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
Рейтинг
ЛошДобър