Хидрофорна система VB 25/1300 ELPUMPS - VB251300
Хидрофорна система VB 25/1300 ELPUMPS (Хидрофорни системи) на цени от 259.99 лв. само в dklux.com
  • Марка:Elpumps
  • Модел:Хидрофорни системи
  • Тегло:20.00кг
  • Размери:525.00мм x 285.00мм x 580.00мм
  • UPC:VB251300
Хидрофорна система за битово водоснабдяване VB 25/1300  от ELPUMPS.
Мощност на помпата: 1300W
Захранване: 230V/50Hz
Максимален дебит: 90l/min
Максимален напор 47m
Максимална дълбочина на засмукване:9m
Присъединителен размер: 1"
Работна температура на флуида: 35°
Максимално налягане: 4.7bar